Odkryj Twój potencjał i talenty z Extended DISC

Cena: 390 zł

Data spotkania: 30.12.2017

Godzina spotkania: 01:01

Miejsce spotkania: Cały świat

Opis

..

Badanie Extended DISC to 15 minut, które zmieni Twoje życie! 

Każdy z nas zna siebie najlepiej...

Niby tak, ale Klienci zawsze mówią, że z badania dowiadują się o sobie ważnych rzeczy, które wykorzystują w dalszym rozwoju, w pracy, w domu, do komunikacji, do kształtowania swojej ścieżki kariery.

Aby w pełni móc korzystać ze swojego potencjału i talentów, warto mieć świadomość tych zasobów. Jednym zdaniem „Warto wiedzieć do czego zostałeś stworzony”.

Jeżeli Ty również nie jesteś pewien swoich talentów i naturalnych predyspozycji, potencjału i naturalnego sposobu myślenia i działania, możesz to teraz sprawdzić! 

Badanie DISC pokazuje Twoje talenty i naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać Twoje naturalne predyspozycje – w domu, w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

Raport Extended DISC to prawie 25 stron informacji o Tobie i Twoich zachowaniach.

.

      Dla kogo? Dla każdego kto:

 1. Chce dokładniej poznać siebie samego, swoje naturalne talenty i predyspozycje, silne strony, zachowania i role i w tym kierunku się rozwijać.

       Twoje korzyści:

        Poznanie swojego stylu zachowań - mimo częstych opinii, że każdy z nas zna siebie najlepiej, bardzo często respondenci mówią, że dowiadują się o sobie z badania ważnych rzeczy, które mogą wykorzystać w dalszym rozwoju lub kształtowaniu swojej ścieżki kariery.

        Praca nad rozwojem indywidualnym - znając swój naturalny styl zachowań masz podstawę do pracy nad swoimi umiejętnościami pozwalającymi opanować inne zachowania, lepiej współpracować, lepiej rozumieć innych i umieć dopasować swój styl do stylu innych.

 2. Chce skutecznie komunikować się z innymi:

        w pracy - z szefem, zespołem, podwładnymi, z klientami i partnerami biznesowymi

        w domu z partnerem, z dziećmi, poprzez poznanie swojego stylu komunikacji i otrzymanie dokładnych wytycznych jak rozpoznać i jak komunikować się z każdym ze stylów

       Twoje korzyści:

         Poznanie stylów zachowań innych członków zespołu (w pracy), rodziny (w domu) - poznając preferowane zachowania innych osób możesz się lepiej komunikować (wiesz, co „przemawia” do poszczególnych osób), możesz liczyć na lepsze zrozumienie swoich racji i postępowania, łatwiej i szybciej możecie dochodzić do porozumienia.

         Zdobycie wiedzy jak efektywnie kierować innymi - wiesz jak przekazywać zadania i informacje, wiesz jak motywować (bo wiesz, co motywuje), możesz liczyć na większe zrozumienie moich racji i decyzji.

         Ważna kwestia zawodowa - współpraca z szefem - jeśli znasz jego charakterystykę wiesz jak przygotowywać spotkania, raporty, jak z nim rozmawiać, aby Twoje racje i pomysły skutecznie dotarły do niego i znalazły dobry odbiór.

Nie musisz być psychologiem, aby rozumieć i przewidywać zachowania innych osób i dzięki temu lepiej się z nimi dogadywać. Wystarczy, że poznasz narzędzie Extended DISC, które może się okazać najlepszym narzędziem, jakie kiedykolwiek odkryjesz, bo dzięki niemu zwiększysz swój potencjał i wzmocnisz swój wpływ na innych.

Badanie Extended DISC i wiedza jaką otrzymasz pozwoli Ci stać się lepszym specjalistą, liderem, handlowcem, członkiem zespołu, nauczycielem, rodzicem czy partnerem.


      Czego dowiesz się o sobie dzięki raportowi:

        poznasz Twoje preferowane sposoby zachowania, tak zwane style zachowań
        poznasz Twoje talenty i obszary rozwojowe, co pozwoli Ci lepiej rozumieć sposoby własnego działania i podejmować lepsze                   decyzje
        dowiesz się jaki masz styl komunikacji
        poznasz swój własny sposób podejmowania decyzji
        poznasz Twoje mocne strony
        dowiesz się co Cię motywuje, a co demotywuje
        rozpoznasz swoje naturalne reakcje na sytuacje stresowe
        poznasz swoje zachowania i jakie role przyjmujesz w zespole
        dowiesz się jak wykorzystać swoje talenty oraz umiejętnie wpływać na innych

      Raport pokazuje również w jaki sposób możesz doskonalić swoje działania. W raporcie dostaniesz wytyczne oraz potencjalne obszary do pracy nad sobą. Dostaniesz listę wskazówek, które warto wykorzystać do doskonalenia swojej skuteczności w realizacji codziennych zadań, zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.

      Dodatkowo w ramach raportu otrzymasz wiedzę jak identyfikować styl innych osób i jak się efektywnie komunikować z każdym ze stylów ( D, I, S, C ), dlaczego z niektórymi ludźmi rozumiesz się bez słów, a z innymi tak trudno znaleźć Ci wspólny język. Otrzymasz konkretne wskazówki co robić a czego unikać – ta wiedza pomaga nawet w komunikacji z partnerem i dziećmi.


Charakterystyczne zachowania dla poszczególnych stylów.


      
Dlaczego jest to tak skuteczne narzędzie rozwoju i komunikacji?

Analiza Extended DISC wykorzystuje jako podstawę teoretyczną czterostrefowy model ludzkich zachowań znany powszechnie pod nazwą DISC. Model, zbudowany w oparciu o teorię Carla Gustava Junga, jest bardzo przejrzystym sposobem opisywania i analizowania naturalnego sposobu reakcji jednostki na bodźce z otoczenia.

Tym, co odróżnia badanie od innych narzędzi oceny, jest to, że głębiej mierzy nieuświadomiony poziom zachowań by zniwelować wpływ otoczenia zewnętrznego. W praktyce oznacza to, iż wyniki pokazują, kim właściwie respondent jest, nie zaś, jaki wydaje się mu, że powinien być w obecnym środowisku. W rezultacie raport identyfikuje prawdziwe mocne strony oraz potencjalne obszary do doskonalenia pozwalając na coraz skuteczniejsze działanie.

.

Zainteresowany? Zainteresowana?

KOLEJNE KROKI DO ZROBIENIA BADANIA

1. Po zakupie badania ( przycisk "kup bilet" ) otrzymasz e-mailem kod oraz dostęp do platformy Extended DISC.

.2. Wykonaj badanie.

  •   Na badanie zarezerwuj sobie około 20 minut czasu, bo mniej więcej tyle trwa badanie, choć większość osób przechodzi je w krótszym czasie.
      Wybieraj odpowiedzi w miarę szybko, nie zastanawiaj się, nie analizuj, Twoje szybkie i spontaniczne wyboru są najlepsze, to jesteś właśnie prawdziwy TY, jesteś naturalny/a, jesteś sobą.
      Ważne – odpowiedzi udzielaj w kontekście Twojej pracy, w kontekście zawodowym. Nie martw się – wyniki pokażą i tak Twoje prawdziwe, naturalne zachowania.

3. Wyniki badania przyjdą mailem w ciągu 48 godzin bezpośrednio do mnie i ja skontaktuję się z Tobą i umówimy się na 30-minutowe spotkanie ( telefon, skype, hangouts – co preferujesz ), podczas którego omówię Twoje badanie i wyjaśnię wszelkie wątpliwości. 
Przed rozmową prześlę Ci na maila wyniki Twojego badania, abyś mógł / mogła zapoznać się z nim i przygotować ewentualne pytania.

POTRZEBUJESZ FAKTURĘ?

Aby otrzymać fakturę napisz dane do faktury na maila izabela@wolyniecsobczak.com

MASZ PYTANIA?

Napisz na izabela@wolyniecsobczak.com lub zadzwoń tel. 795 621 783 

.

Newsletter

Pozwól informować Cię o nowościach i wydarzeniach. Zapisz się na newsletter.Kontakt

Jeżeli nie jesteś jeszcze pewien/pewna, czy ta oferta jest dla Ciebie, napisz do mnie lub zadzwoń i umówimy się na niezobowiązującą rozmowę.