Odkryj swoje talenty i zacznij skutecznie się komunikować - Model DISC

Cena: 390 zł

Data spotkania: 26.06.2017

Godzina spotkania: 16:00

Miejsce spotkania: Poznań 26 czerwca

Opis

.

Nie musisz być psychologiem, aby rozumieć i przewidywać zachowania innych osób i dzięki temu lepiej się z nimi dogadywać

Wystarczy, że poznasz narzędzie Extended DISC, które może się okazać najlepszym narzędziem, jakie kiedykolwiek odkryjesz, bo dzięki niemu zwiększysz swój potencjał i wzmocnisz swój wpływ na innych. Badanie Extended DISC pokazuje Twój naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać Twoje naturalne predyspozycje – w domu, w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

.

Czego się dowiesz i nauczysz na spotkaniu:

- jak rozpoznać style zachowań innych ludzi i wybrać najlepszy sposób komunikowania się z nimi

- jak wykorzystać swoje zalety i talenty oraz umiejętnie wpływać na innych

- jak stać się lepszym liderem, członkiem zespołu, nauczycielem, rodzicem, handlowcem czy partnerem

- dlaczego z niektórymi ludźmi rozumiesz się bez słów, a z innymi tak trudno znaleźć Ci wspólny język.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma dostęp on-line do badania Extended DISC by wykonać go przed spotkaniem, abyśmy na spotkaniu mogli porozmawiać o wynikach badań.

.

Czego dowiesz się o sobie dzięki raportowi:

- poznasz Twoje preferowane sposoby zachowania, tak zwane style zachowań

- poznasz Twoje talenty i obszary rozwojowe, co pozwali Ci lepiej rozumieć sposoby własnego działania i podejmować lepsze decyzje

- dowiesz się jaki masz styl komunikacji

- poznasz swój własny sposób podejmowania decyzji

- poznasz Twoje mocne strony

- dowiesz się co Cię motywuje, a co demotywuje

- poznasz Twoje reakcje na sytuacje stresowe

- poznasz swoje zachowania i role w zespole

Raport pokazuje także, w jaki sposób możesz doskonalić swoje działania - otrzymasz konkretne wytyczne, wskazówki oraz potencjalne obszary do pracy nad sobą.

Dodatkowo otrzymasz wiedzę jak identyfikować styl innych osób i jak się efektywnie komunikować z każdym ze stylów ( D, I, S, C ), co robić a czego unikać - to pomaga nawet w komunikacji z partnerem i dziećmi ;-)!

Raport Extended DISC to prawie 25 stron informacji o Tobie i Twoich zachowaniach.

.

Każdy uczestnik otrzyma również książkę "Rozwiń skrzydła. Poznaj i zastosuj model DISC ...", w której eksperci przedstawiają DISC poprzez krótką i zabawną bajkę – alegorię współczesnego świata oraz prezentują wzory ludzkiego zachowania i sposoby zastosowania tej wiedzy w życiu prywatnym i zawodowym.

Analiza Extended DISC wykorzystuje jako podstawę teoretyczną czterostrefowy model ludzkich zachowań znany powszechnie pod nazwą DISC. Model, zbudowany w oparciu o teorię Carla Gustava Junga, jest bardzo przejrzystym sposobem opisywania i analizowania naturalnego sposobu reakcji jednostki na bodźce z otoczenia. Tym, co odróżnia badanie od innych narzędzi oceny, jest to, że głębiej mierzy nieuświadomiony poziom zachowań by zniwelować wpływ otoczenia zewnętrznego. W praktyce oznacza to, iż wyniki pokazują, kim właściwie respondent jest, nie zaś, jaki wydaje się mu, że powinien być w obecnym środowisku. W rezultacie raport identyfikuje prawdziwe mocne strony oraz potencjalne obszary do doskonalenia pozwalając na coraz skuteczniejsze działanie.

KOSZT SPOTKANIA

Cena wynosi 390 zł brutto i zawiera:
- udział w warsztacie w godz. 16-20
- książka 
- indywidualne badanie Extended DISC

- przerwy kawowe

Zapraszam!

Newsletter

Pozwól informować Cię o nowościach i wydarzeniach. Zapisz się na newsletter.Kontakt

Jeżeli nie jesteś jeszcze pewien/pewna, czy ta oferta jest dla Ciebie, napisz do mnie lub zadzwoń i umówimy się na niezobowiązującą rozmowę.