Kilka słów o mnie

about me

Izabela Wołyniec-Sobczak

Jestem ekspertem personal brandingu, coachem kariery, rekruterem, trenerem.

Pomagam Klientom zaplanować ścieżkę kariery, przygotować plan zmiany zawodowej, znaleźć nową pracęUczę jak poruszać się po wymagającym rynku pracy, jak dotrzeć do ofert, które nie pojawiają się na popularnych portalach z ogłoszeniami o pracę, jak zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej oraz jak budować swoją markę osobistą, aby być cenionym i poszukiwanym przez pracodawców specjalistą. Uczę specjalistów, ekspertów, freelancerów, menadżerów a także właścicieli firm, rozwijać ich kariery zawodowe i biznesy, na bazie silnej marki. 

Prowadzę projekty z klientami indywidualnymi, pracując nad ich rozwojem zawodowym. Oferuję również szkolenia otwarte dla wszystkich, którzy chcą świadomie kierować swoją karierą zawodową, chcą zdobyć nową, satysfakcjonującą pracę, chcą wyznaczyć nową ścieżkę kariery. 

Przychodzą do mnie osoby, które są świetnymi specjalistami i ekspertami w swojej branży, ale nie wiedzą jak się „sprzedać”, jak wykorzystać swoje talenty i wiedzę aby zdobyć pracę marzeń, jak wyróżnić się i zakomunikować światu siebie i swoje usługi. Uczę tego, bo dzięki wieloletniemu doświadczeniu w marketingu i komunikacji oraz w rekrutacji, dokładnie wiem jak to zrobić.  

Współpracuję także z firmami, prowadząc projekty rekrutacyjne przy współpracy w zespołem ekspertów marki @SalesConnector, których celem jest "wyłowienie" z rynku silnych i wartościowych marek osobistych, ekspertów, specjalistów i liderów, gdyż właśnie takie osoby stanowią o rozwoju i sukcesie każdej firmy. Znając współczesny rynek, wiem, że pozyskanie i utrzymanie wartościowych pracowników jest coraz większym wyzwaniem dla firm, a zbudowanie stabilnego i profesjonalnego zespołu to prawdziwa sztuka.  

Bazując na 19-letnim doświadczeniu, w swojej pracy wykorzystuję praktyczną wiedzę z zakresu najnowszych narzędzi rekrutacyjnych, coachingu, marketingu, komunikacji, psychologii społecznej, NLP, metody design thinking oraz storytellingu. Korzystam z metodologii diagnozowania talentów Extended DISC.

Jestem praktykiem biznesu, menadżerem, doradcą, współzałożycielem kilku spółek. Występuję jako prelegentka na konferencjach, piszę artykuły publikowane m.in. w Marketer Plus, Sukces Pisany Szminką, Świat Elit, Inn Poland, Marketing i biznes, Mam Startup. Lista wybranych publikacji tu. Jestem laureatką Plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza 2015.

Założyłam i prowadzę z sukcesem projekt wspomagający rozwój kobiet w biznesie www.SukcesNaObcasach.com 

Mój najnowszy projekt to cykl szkoleń z zakresu budowania marki osobistej  www. PersonalBrandingAcademy.pl 

Prywatnie jestem mamą i żoną. Uwielbiam zapach deszczu i koszonej trawy, książki i jogę, ludzi z poczuciem humoru i inteligentną autoironią. 

Więcej informacji i referencji na profilu LinkedIn - Sprawdź


Moja wiedza i doświadczenie19 lat pracy w marketingu, komunikacji, rekrutacji firm polskich i międzynarodowych korporacji


W tym 10 lat na stanowiskach menadżerskich


3 dyplomy uczelni wyższych z zarządzania i marketingu, PR, innowacyjnego e-marketingu


… oraz nieustannie kontynuowana edukacja podczas szkoleń z zakresu brandingu, komunikacji, rekrutacji, marketingu, reputacji, relacji,  negocjacji, NLP, sprzedaży, storytellingu, coachingu, design thinking, wystąpień publicznych.Mówią o mnie

Zobacz moje referencje!


Newsletter

Pozwól informować Cię o nowościach i wydarzeniach. Zapisz się na newsletter.Kontakt

Jeżeli nie jesteś jeszcze pewien/pewna, czy ta oferta jest dla Ciebie, napisz do mnie lub zadzwoń i umówimy się na niezobowiązującą rozmowę.