Coaching kariery czy doradztwo zawodowe? 

.

"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego." Brian Tracy

.

 KIEDY POTRZEBUJESZ COACHINGU KARIERY?

myślisz o zmianie ścieżki zawodowej i nie wiesz jak się do tej zmiany zabrać

chcesz zbudować plan kariery zawodowej

poszukujesz własnej wizji kariery, opartej na Twoich wartościach i spójnej z Tobą

chcesz lepiej wykorzystać swój potencjał, poznać silne strony i szanse, dowiedzieć się jak poprawić te słabsze

chcesz wrócić na rynek pracy po przerwie lub zmienić pracę po wielu latach w jednym miejscu i boisz się się, że sobie nie poradzisz na obecnym rynku pracy, zatem potrzebujesz odwagi i planu działania!

potrzebujesz motywacji do zmiany

chcesz pokonać swój strach i obawy, czy sobie poradzisz i czy znajdziesz nową pracę

czujesz wypalenie zawodowe, nie wiesz jak sobie z tym poradzić i szukasz pomocy i pomysłów na zmianę tej sytuacji

jesteś zmęczona i poszukujesz sposobu na zbudowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym

.

  KIEDY POTRZEBUJESZ DORADZTWA ZAWODOWEGO?

chcesz zmienić pracę, ale nie wiesz jak poruszać się po wymagającym rynku pracy i skutecznie szukać nowej pracy

potrzebujesz dowiedzieć się i przećwiczyć jak dobrze zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej

potrzebujesz pomocy w napisaniu CV i listu motywacyjnego

chcesz dokonać analizy swoich kompetencji, aby przygotować się do procesu zmiany pracy

.

Od wielu lat pracuję z ludźmi nad ich silnymi markami osobistymi oraz prowadzę procesy rekrutacyjne, wyszukując na rynku silne marki specjalistów, liderów i menadżerów. Znam to wszystko od strony praktyka, rekrutera, headhuntera i wiem czym się kierują firmy wybierające nowych pracowników.

"Tylko osoba, która jest „po drugiej stronie lustra” wie jakie błędy popełniamy. Dlatego pomoc Izabeli jest nieoceniona. Zupełnie nie zwracałam uwagi na wiele aspektów podczas rozmowy o pracę i mimo wielu zaproszeń na spotkania, nic z tych rozmów nie wychodziło. Nie miałam pojęcia ile błędów popełniam podczas spotkań rekrutacyjnych." - opinia mojej Klientki Zuzanny Nowak.

.

  KIEDY POTRZEBUJESZ PERSONAL BRANDINGU?

Personal branding to moja pasja a Twoja przyszłość. Pracuję z ludźmi nad ich silnymi markami osobistymi oraz prowadzę procesy rekrutacyjne, wyszukując na rynku silne marki specjalistów, liderów i menadżerów. 

Jakie korzyście daje personal branding i w czym Ci pomoże? Czytaj poniżej ....

POSTAW KONIECZNIE NA PERSONAL BRANDING!

Jeśli chcesz na bazie własnego potencjału zbudować solidną i rozpoznawalną na rynku markę, chcesz odnieść sukces zawodowy i osobisty, postaw na siebie i renomę własnego nazwiska. Gdy dysponujesz własną marką, pracujesz na swój rachunek. Możesz kierować swoją karierą zawodową i pracować na odpowiednim dla Ciebie stanowisku. 

Proces budowania marki osobistej to podróż pozwalająca odkryć swoje mocne strony,  prawdziwe wartości i przekonania , tak żeby pracowały na naszą korzyść w organizacji, w firmie i w życiu. Gdy masz własną, silną markę, nie musisz szukać pracy, Klientów, bo to inni chcą z Tobą współpracować. Znasz osoby, które są w takiej sytuacji zawodowej?

Zbudowanie silnej marki osobistej jest obecnie niezbędne do efektywnego rozwijania kariery zawodowej, czy rozwijania firmy. Wyróżniająca się marka osobista, pozwala zaistnieć na konkurencyjnym rynku pełnym specjalistów.  Jak się wyróżnić przy tak dużej konkurencji? Wyrobić sobie markę!

 „Ci, co wygrywają – nigdy nie odpuszczają. Ci, co odpuszczają – nigdy nie wygrywają…” Vince Lombardi

MOJA oferta jest dla Ciebie, jeśli...

wysyłasz aplikacje na ogłoszenia i jesteś rzadko zapraszana na rozmowy, nie wiesz jak przygotować dokumenty aplikacyjne i jak się wyróżnić w tym stosie CV które na pewno leży na biurku rekrutera z firmy Twoich marzeń, która właśnie szuka pracownika takiego jak Ty

chodzisz na rozmowy o pracę, ale nie dostajesz propozycji pracy, otrzymujesz negatywne odpowiedzi po spotkaniu, ale nie wiesz jakie błędy popełniasz

stoisz w obliczu zawodowych zmian i decyzji, chcesz być pewna tych decyzji i dobrze przygotować się do zmian, cokolwiek chcesz zmienić

zaczynasz pracę i chcesz już od początku świadomie kierować swoją karierą zawodową

wracasz na rynek pracy i obawiasz się, jak sobie poradzisz po takiej przerwie, czujesz strach, nie wiesz jak to wszystko teraz wygląda

prowadzisz swój biznes i nie bardzo wiesz, co zrobić, aby Klienci wybierali właśnie Twoje usługi, produkty, czyli potrezbujesz silnej marki osobistej

.

INTERESUJE CIĘ ZAPEWNE JAKI JEST KOSZT MOICH USŁUG?   PRACA TO POŁOWA NASZEGO ŻYCIA, ZATEM WARTO MIEĆ TAKĄ, ABY CHODZIĆ DO NIEJ Z PRZYJEMNOŚCIĄ.  ZAPYTAJ O OFERTĘ. PRZEANALIZUJĘ TWOJĄ SYTUACJĘ I PRZEŚLĘ CI KONKRETNĄ WYCENĘ.

Nauczę Cię jak samodzielnie znaleźć pracę taką, jaką chcesz i przygotuję do całego procesu poszukiwania pracy.

Pomogę odkryć potencjał Twojej marki. Pokażę, jak budować spójny wizerunek marki i nauczę jak komunikować markę osobistą.

Zapraszam do współpracy

Zapytaj o ofertę

Newsletter

Pozwól informować Cię o nowościach i wydarzeniach. Zapisz się na newsletter.Kontakt

Jeżeli nie jesteś jeszcze pewien/pewna, czy ta oferta jest dla Ciebie, napisz do mnie lub zadzwoń i umówimy się na niezobowiązującą rozmowę.