KILKA SŁÓW O MNIE

about me

Izabela Wołyniec-Sobczak

Jestem coachem i doradcą kariery, rekruterem & headhunterem, ekspertem personal brandingu i trenerem umiejętności miękkich.

Moją misją jest wspierać kobiety, które pracują na etacie, w rozwoju zawodowym, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po pracę swoich marzeń. Pracę która gwarantuje rozwój, awans i satysfakcję finansową.

Pomagam Klientkom zaplanować ścieżkę kariery, przygotować plan zmiany zawodowej, znaleźć nową pracę. Uczę jak przygotować skuteczne dokumenty aplikacyjne, poruszać się po wymagającym rynku pracy, jak dotrzeć do ofert, które nie pojawiają się na popularnych portalach z ogłoszeniami o pracę, jak zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej oraz jak budować swoją markę osobistą, aby być cenionym i poszukiwanym przez pracodawców specjalistą. Uczę tego na szkoleniach, konsultacjach indywidualnych oraz na kursach on-line www.kursy.wolyniecsobczak.com

Przychodzą do mnie osoby, które są świetnymi specjalistami i ekspertami w swojej branży, ale nie wiedzą jak się „sprzedać”, jak wykorzystać swoje talenty i wiedzę aby zdobyć pracę marzeń, jak wyróżnić się i zakomunikować światu siebie i swoje usługi. Uczę tego, bo dzięki wieloletniemu doświadczeniu w marketingu i komunikacji oraz w rekrutacji, dokładnie wiem jak to zrobić.  

Współpracuję także z firmami, prowadząc projekty rekrutacyjne przy współpracy w zespołem ekspertów firmy SalesWise, których celem jest "wyłowienie" z rynku silnych i wartościowych marek osobistych, ekspertów, specjalistów i liderów, gdyż właśnie takie osoby stanowią o rozwoju i sukcesie każdej firmy. Znając współczesny rynek, wiem, że pozyskanie i utrzymanie wartościowych pracowników jest coraz większym wyzwaniem dla firm, a zbudowanie stabilnego i profesjonalnego zespołu to prawdziwa sztuka.  

Bazując na 19-letnim doświadczeniu, w swojej pracy wykorzystuję praktyczną wiedzę z zakresu najnowszych narzędzi rekrutacyjnych, coachingu, marketingu, komunikacji, psychologii społecznej, NLP, metody design thinking oraz storytellingu. Korzystam z metodologii diagnozowania talentów Extended DISC.

Jestem praktykiem biznesu, menadżerem, doradcą, współzałożycielem kilku spółek. Występuję jako prelegentka na konferencjach, piszę artykuły publikowane m.in. w Marketer Plus, Sukces Pisany Szminką, Świat Elit, Inn Poland, Marketing i biznes, Mam Startup. Lista wybranych publikacji tu. Jestem laureatką Plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza 2015.

Jestem Ambasadorką projektu Sukces To Ja fundacji Sukces Pisany Szminką. Mentorką w ramach wydarzenia Poznań Mentoring Walk. Autorką książki "Zawodowa odnowa. Przygotuj się i zdobądź pracę Twoich marzeń."

Więcej informacji i referencji na profilu LinkedIn - sprawdź

Prywatnie jestem mamą i żoną. Uwielbiam zapach deszczu i koszonej trawy, jogę i książki, ludzi z poczuciem humoru i inteligentną autoironią.


MOJA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE


19 lat pracy w zarządzaniu, rekrutacji, marketingu i komunikacji firm polskich i międzynarodowych korporacji

W tym 10 lat na stanowiskach menadżerskich

3 dyplomy uczelni wyższych z zarządzania i marketingu, PR, innowacyjnego e-marketingu oraz półroczna szkoła coachingu

… oraz nieustannie kontynuowana edukacja podczas szkoleń z zakresu coachingu, rekrutacji, zarządzania zasobami ludzkimi, ttenerstwa, brandingu, komunikacji, marketingu, reputacji, relacji, negocjacji, NLP, sprzedaży, storytellingu, wystąpień publicznych.


Dlaczego warto ze mną współpracować?


Przez 19 lat pracy zdobyłam duże doświadczenie, nigdy nie stałam i nie zamierzam stać w miejscu. Chętnie i szybko uczę się nowych rzeczy, poznaję nowe techniki i narzędzia, które wykorzystuję w pracy.

Wspólnie z Klientem, precyzyjnie formułuję cel współpracy, aby wiedzieć do czego mają doprowadzić działania. Uwielbiam wyzwania, żadna branża nie jest „trudna”.

Moja praca jest moją pasją. Z zaangażowaniem uczę ludzi, a przede wszystkim kobiety, jak zdobyć pracę marzeń, pomagam firmom znaleźć pracowników, buduję marki osobiste i staram się skutecznie pokazać je światu.

Podejmuję się tylko tych zadań, które potrafię wykonać. Wywiązuję się z podjętych zobowiązań. Jeżeli widzę taką potrzebę, podpowiadam jakich innych specjalistów warto włączyć do projektu.

Współpracuję z zespołem sprawdzonych ekspertów, którzy wspierają projekty, które prowadzę.

Dbam o dobrą atmosferę pracy. Wspólnie z Klientem uzgadniamy zasady współpracy, których będziemy przestrzegać.


Mówią o mnie

Zobacz moje referencje!


Newsletter

Pozwól informować Cię o nowościach i wydarzeniach. Zapisz się na newsletter.Kontakt

Jeżeli nie jesteś jeszcze pewien/pewna, czy ta oferta jest dla Ciebie, napisz do mnie lub zadzwoń i umówimy się na niezobowiązującą rozmowę.